Darčeky pre zdravie a krásu celej rodiny a navyše dve vianočné súťaže

Darčeky pre zdravie a krásu celej rodiny a navyše dve vianočné súťaže

Tlačové správy · 4 min. čítania

19.12.2016

Aj v tomto roku pripravil Walmark limitovanú edíciu obľúbených výživových doplnkov. Klub zdravia Walmark ponúka k tomu aj špeciálne balíčky a každý deň v čase adventu i jednodňovú akciovú ponuku. A navyše, dve tohtoročné limitované edície – Proenzi a Marťankovia sú doplnené o súťaž!  

Proenzi ArthroStop Rapid +
Dajte kĺbom  maximum 

Pohyb je neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Sťažujú sa vaši blízki, že im v pohybe bránia boľavé či stuhnuté kĺby? Alebo by sa radi začali o svoje kĺby starať, aby udržali ich kondíciu čo najdlhšie? Doprajte im výživový doplnok Proenzi ArthroStop Rapid+. Proenzi ArthroStop Rapid+ obsahuje glukozamínsulfát a chondroitínsulfát, ktoré tvoria základné stavebné kamene chrupavky. Zloženie je obohatené aj o unikátny ExPur komplex – kombináciu kolagénu typu II, ktorý je jednou zo základných stavebných súčastí kĺbovej chrupavky, a vitamínu C, ktorý podporuje tvorbu kolagénu pre správnu funkciu chrupaviek a kostí.

Súťaž  – až do 8. 1. 2017 môžete súťažiť o trekingové palice. Stačí si  kúpiť limitovanú edíciu Proenzi ArthroStop Rapid+ a registrovať sa na stránke www.proenzi.sk

Limitovaná edícia  obsahuje 180 + 45 tabliet NAVYŠE.  
KOUPIT

Prostenal Forte
Osvedčená starostlivosť  o prostatu

Prostenal Forte je výživový doplnok  obsahujúci osvedčenú kombináciu rastlinných výťažkov zo Saw palmetta a pŕhľavy dvojdomej, ktoré podporujú správnu funkciu prostaty a močového ústrojenstva. Navyše je obohatený o zinok, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Darujte mu ten pravý darček pre muža.

Limitovaná edícia obsahuje 90 + 30 tabliet, teda 1 MESIAC  UŽÍVANIA NAVYŠE,  a ako darček Prostenal® EXPERT 6 tabliet s koreňom  Maca pre INTÍMNE CHVÍLE PLNÉ ŽIVOTA. KOUPIT


Marťankovia
Obľúbené multivitamíny a minerály pre deti  + SÚŤAŽ

V každým balení výživových doplnkov Marťankovia s Imunactivom MIX tablety 50 + 50 alebo Marťankovia Gummi s echinaceou, želatínové tablety 50 + 50,  nájdete vždy dve balenia Marťankov, jedinečnú čelovku, masku Marťanka na vystrihnutie, ako aj súťažný kód so samolepkou.

Všetci, ktorí si zakúpia tohtoročnú limitovanú edíciu, môžu do 31.12.2016 súťažiť o vesmírny projektor a nočnú lampičku v jednom.

Ako súťažiť?  Zaregistrujte sa na stránkach www.marťankovia.sk a vložte súťažný kód. Ihneď sa vám objaví informácia, či ste vyhrali jeden zo 150 vesmírnych projektorov. Pozor, vyhráva sa v určité hodiny a v určenom poradí, preto sa dobre pozrite do pravidiel, kde sú presné informácie. Tým zvýšite svoju šancu na výhru.
KOUPIT

Spektrum Vitalita 50+ a Spektrum GUMMIES imunita
Vitamíny a minerály pre dospelých

Spektrum Vitalita 50+ je prémiový komplexný multivitamín s minerálmi. Navyše je tento výživový doplnok obohatený o výťažok koreňa ženšenu pre aktívny život po päťdesiatke a látku DMAE. Spektrum Vitalita 50+ bude vhodným darčekom pre vašich rodičov, pokiaľ chcete podporiť ich vitalitu a životnú energiu a vďaka vitamínom D a C aj imunitu.

Limitovaná edícia obsahuje Spektrum Vitalita 50+ 100 tabliet + 30 tabliet NAVYŠE
KOUPIT


Spektrum GUMMIES imunita

Výživový doplnok Spektrum® Gummies imunita je vyvážený komplex vitamínov a minerálov v želatínovej forme obohatený o extrakt z echinacey na podporu imunity. Spektrum® Gummies imunita bude chutným a užitočným darčekom v zimnom období pre vašich blízkych.

Limitovaná edícia obsahuje: Spektrum GUMMIES imunita 60  +  60 tabliet NAVYŠE
KOUPIT

8 špeciálnych balení výživových doplnkov  Walmark radu

Pokiaľ je zdravie vašej rodiny to najdôležitejšie, hľadajte aj pred Vianocami špičkové produkty Walmark. Darujte svojim blízkym limitovanú edíciu s tabletami navyše zdarma. Vyberať si môžete až z ôsmich variantov, napríklad GinkoPrim Max na podporu pamäti a koncentrácie, teraz s mesačnou dávkou navyše zadarmo, či špičkový Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg  číslo jeden na zdravé srdce, teraz so 120 tobolkami navyše zdarma. Choďte zdraviu naproti!

GinkoPrim Max je výživový doplnok.  Obsahuje extrakt z ginkga biloba na  podporu mozgových a kognitívnych funkcií. Omega 3 Forte je výživový doplnok.  EPA a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca.  Priaznivý účinok vám zabezpečí denný príjem  250 mg EPA a DHA.

Limitovaná edícia obsahuje:

  • GinkoPrim Max 90 + 30 TBL NAVYŠE
  • Hliva Plus 60 + 60 TBL NAVYŠE
  • Koenzým Q10 Cardio 40 + 40 TBL NAVYŠE
  • Lecithin Forte 1325 mg 90 + 90 TOB NAVYŠE
  • Luteín Forte 20 mg 60 + 60 TBL NAVYŠE
  • MegaC Long Effect 30 + 30 TBL NAVYŠE
  • Omega-3 rybí olej FORTE 1000 mg 120 + 120 TOB. NAVYŠE
  • Vápnik-Horčík-Zinok Osteo 140 + 60 TBL NAVYŠE

 

Kompletnú vianočnú ponuku nájdete a môžete kúpiť v lekárňach alebo na e-shope Klubu zdravia Walmark.  Želáme vám veľa zdravia a krásne Vianoce.

Walmark, a.s.

Naspäť na zoznam článkov

Ďalej by vás mohlo zaujímať


25
rokov sme tu pre Vás
54
krajín, kde môžete kúpiť
naše produkty
1500
produktov v našom portfóliu
176.098
spokojných členov nášho Klubu zdravia Walmark