telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Dva rady produktov pre lepšiu orientáciu

Spoločnosť Walmark priebežne sleduje trendy nielen v zdravotnej problematike, ale aj v otázkach životného štýlu. Ideme v ústrety požiadavkám modernej doby a v spolupráci so spotrebiteľmi a s ohľadom na odporúčania odborníkov vám prinášame nový dizajn u vašich obľúbených produktov.

Nový vzhľad a rozdelenie na dve produktové rady vám umožní jednoduchú a intuitívnu orientáciu v širokom portfóliu značky Walmark. Novo kladieme väčší dôraz na predstavenie účinkov na prednej strane krabičky, čo vám uľahčí výber toho najvhodnejšieho produktu. Pevne veríme, že sme schopní pokryť všetky vaše potreby a budeme vám najväčšie oporou v aktívnemu prístupu k zdraviu.

Homepage banner first image
Rad PLUS obsahuje široké spektrum produktov pozitívne ovplyvňujúce ľudské zdravie. Ponúka celú škálu vitamínov, minerálov, bylinných extraktov a ich vzájomných kombinácií, ktoré sú určené na každodenné užívanie.
Produkty PLUS
Homepage banner second image
Rad EXPERT obsahuje prémiové produkty s jedinečným zložením na trhu. Výnimočnosť a originalita zloženie, ktoré vychádza z najnovších vedeckých poznatkov.
Produkty EXPERT

Naše produkty

Záleží nám na tom, aby ste sa cítili dobre každý deň, v každej situácii. A naše produkty Vám k tomu môžu pomôcť. Nájdite tie, ktoré sú pre Vás najvhodnejšie. Naše výrobky sme pre Vás rozdelili do týchto hlavných kategórií.

To najlepšie z nášho magazínu