telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Herba-C RAPID - zapáľte svoju imunitu

Téma:
Herba-C RAPID - zapáľte svoju imunitu
Ranná hmla, padajúce listy, vrecká plné gaštanov a použitých vreckoviek. I tak možno definovať jeseň. Časté zmeny teplôt, studený vietor a ešte nie tak celkom zima. Ideálne prostredie pre vírusy a baktérie, ktoré sa pokúšajú vniknúť do našich tiel. Ako im v tom účinne zabrániť? Teplé oblečenie pomôže, ale podporiť by ste mali predovšetkým svoju imunitu a respiračné zdravie. Ako na to?
 

Dlhodobá podpora imunity

O svoje zdravie je potrebné starať sa priebežne. Základom je kvalitná vyvážená strava bohatá na vitamíny, minerály a stopové prvky, dostatočný pitný režim, pravidelný pohyb a regenerujúci odpočinok. Navzdory všetkému úsiliu však nemusia byť tieto preventívne kroky dostačujúce. Naše zdravie totiž ovplyvňuje i stres, únava, nervozita a aktuálna psychická kondícia. Práve v období intenzívnejšieho výskytu nachladnutia je teda potrebné siahnuť i po prostriedkoch, ktoré sa zameriavajú na akútnu podporu imunitného systému a dýchacích ciest.
 

Akútna podpora imunity a respiračného zdravia

Existuje mnoho bylín a prírodných látok, ktorých účinné zložky majú na náš imunitný systém blahodarný vplyv. Niektoré nájdeme v kuchyni, iné v záhradke. Medzi základné podporné látky našej imunity však nesporne patrí echinacea purpurea, kurkuma, baza čierna, vitamín C a zinok. Priaznivý vplyv na zdravie horných ciest dýchacích má pelargónia.

Echinacea má okrem svojho vplyvu na imunitný systém a dýchacie cesty priaznivý dopad i na dolné močové cesty, ktoré sú v tomto období tiež ohrozené. Kurkuma (a jej účinná látka kurkumín) vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam pomáha podporiť dýchacie cesty a našu obranyschopnosť. Baza čierna prirodzene obsahuje rad cenných látok, ktoré chránia naše bunky pred oxidačným stresom, čím prispievajú i k prečisteniu organizmu. Vitamín C, okrem podpory imunitného systému prispieva k tvorbe kolagénu, a tým uchováva zdravé kosti, chrupavky, zuby i ďasná. Prispieva i k znižovaniu únavy a vyčerpania. Zinok je nevyhnutnou látkou pre celý rad biologických funkcií, podporuje našu imunitu a tiež chráni bunky pred pôsobením voľných radikálov.
 

Spojené sily v Herba-C RAPID

Novinka na trhu, výživový doplnok Herba-C RAPID je určený práve na akútnu podporu imunitného systému a dýchacích ciest. Vďaka originálnemu spojeniu účinných látok vyššie uvedených bylín, prvkov a vitamínov je určený predovšetkým osobám, ktoré už čelia prvým nepríjemným prejavom nachladnutia alebo sú v blízkom kontakte s nachladnutím (napríklad mamy chorých detí, partner, či pohyb v kolektíve, kde prebieha sezóna nachladnutia). Svoje miesto má i u osôb so zníženým imunitným systémom, najmä seniori starší ako 65 rokov, ľudia užívajúci dlhodobo lieky či osoby s nezdravým životným štýlom.
Prípravok Herba-C RAPID dostať voľne v lekárňach i v e-shope.
 
Späť na všetky články

To najlepšie z nášho magazínu