telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Tradičné výživové doplnky značky Walmark v novom dizajne

Tradičné výživové doplnky  značky  Walmark v novom dizajne
Spoločnosť Walmark priebežne sleduje trendy nielen v zdravotnej problematike, ale tiež v otázkach životného štýlu. Pretože je otvorená požiadavkám modernej doby, pristúpila v spolupráci so spotrebiteľmi a inšpirovaná odporúčaním odborníkov k vytvoreniu nového dizajnu svojich produktov. Cieľom zmien, ktoré odštartovali začiatkom roka, je možnosť rýchlej orientácie v produktoch značky Walmark a ich účinkoch. Týmto krokom chce uľahčiť možnosť aktívneho prístupu k zdraviu každého jednotlivca.
 

Dva rady produktov na lepšiu orientáciu

Prvou zmenou, ktorá zvýši predovšetkým prehľadnosť a logickú orientáciu v produktoch, je rozdelenie prípravkov do dvoch samostatných kategórií:
 
Ca-Mg-Zn-FORTE_30_BOX_SLO_3D_R_W14045-S-01-CZE-SLO.png GinkoPrim-Max_30_BOX_SLO_3D_R_W13970-S-01-CZE-SLO.PNG

Řada PLUS

nabídne esenciální produkty pozitivně ovlivňující lidské zdraví (vitamíny, minerály a jejich vzájemné kombinace), které jsou určeny ke každodennímu užívání. Symbolem této skupiny se stala žlutá barva.

Řada EXPERT

nabízí prémiové produkty s jedinečným složením na trhu. Výjimečnost a originalita složení, které vychází z nejnovějších vědeckých poznatků, podtrhuje i nadčasový design obalů vyladěný do stříbrných tónů. Tyto produkty jsou pro své silné a účinné složení velmi dobře vnímány nejen zákazníky, ale i odborníky.
 

Postupne k zmene

Od začiatku roku 2019 bude postupne dochádzať k výmene jednotlivých balení. Najmä v prvých mesiacoch roka sa môžete stretnúť s obomi variantmi obalov. Celkovo sa na slovenskom trhu postupne objaví 14 produktov v rade Expert a 44 produktov v rade Plus.  Výhodou tohto kroku je i zjednotený vzhľad škatuliek, ktorý zaistí pohodlnejšiu orientáciu v produktoch. 
 

Walmark to so zdravím myslí vážne

Spoločnosť Walmark sa dlhodobo snaží podporiť aktivity vedúce k zdravému životnému štýlu. Zároveň si však uvedomuje individualitu každého jedinca. I z tohto dôvodu spolu s odborníkmi vyvinula bezplatný internetový nástroj Index zdravia, ktorý môže pomôcť zdravší životný štýl  naštartovať. Súbor otázok, ktorých vyplnenie nezaberie viac než 15 minút, získate predstavu o svojej kondícii. Výsledkom však nie je len definícia stavu, ale i navrhnutie splniteľných krokov vedúcich k zlepšeniu životného štýlu. Výhodou je i odporučenie radu produktov, ktoré sú vhodné pre danú etapu. Pozitívna zmena vo vašom živote je teda na dosah.
 
Späť na všetky články

To najlepšie z nášho magazínu