telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Zlepšite svoj sexuálny život

Zlepšite svoj sexuálny život
Príčin, ktoré vedú k tomu, že strácame chuť k intímnostiam a milovaniu, môže byť celý rad. Medzi najčastejšie patrí únava, vyčerpanie, dlhodobý stres a nadmiera pracovných povinností. Často stačí trochu zvoľniť životné tempo a dopriať si viac času pre seba a svoj náprotivok. Na podporu libida sa odjakživa používajú tiež rôzne prírodné stimulanty. Väčšinu z nich máme bežne doma.

 

Vyskúšajte kapary, špargľu alebo petržlen

K prekrveniu pohlavných orgánov a ľahšiemu vzrušeniu pomáhajú napríklad vlašské orechy, špargľa, fenikel, tekvicové a sezamové semienka, kapary a prekvapivo tiež cesnak. Ten je ale potrebné dávkovať veľmi opatrne – hrianka výdatne potretá cesnakom by mohla spôsobiť, že vás chuť na milovanie prejde ešte skôr, než váš partner prehltne posledný kúsok. Mužnú silu tradične dodáva i zeler alebo petržlen. Viete, čo sa hovorí – petržlen, aby dlho vydržal (toto príslovie má ale i ďalší význam, obsiahnuté látky totiž fungujú ako prevencia zhrubnutia prostaty, čo býva častý problém práve u mužov stredného a vyššieho veku).

 

Pripravte svojmu partnerovi nápoj lásky

Schopnosť povzbudiť milostnú aktivitu sa prisudzuje i niektorým druhom korenia, ako je bazalka, klinček, vanilka, aníz, koriander alebo ligurček. Ukrývajú totiž éterické oleje, ktoré ľahko omámia myseľ a zároveň povzbudia zmysly. Obľúbeným afrodiziakom je tiež zázvor. Čo tak pripraviť si „tajný nápoj lásky“, ktorý potom partnerovi v nestráženom okamihu nakvapkáte do čaju? Nebojte sa, žiadna mágia v tom nie je, tu „čaruje“ samotná príroda. Nastrúhajte si 150 g čerstvého zázvoru a nechajte ho 14 dní lúhovať v 0,5 l vodky. Podstatné je, aby sa tento proces odohrával v tme. Pred milovaním potom stačí pridať asi 40 kvapiek do vody, džúsu, alebo čaju. Pocity pohody a príjemného uvoľnenia dokáže navodiť i kvalitná horká čokoláda. Obsahuje totiž aminokyselinu tryptofán, ktorá sa v tele premieňa na „hormóny šťastia“.

 

Rozbehnite spoločný večer pekne zostra

Miluje váš partner ostré jedlá? Potom máte napoly vyhrané. Silnú sexuálnu túžbu dokážu vyvolať i chilli papričky. Obsiahnutý kapsaicín zlepšuje prekrvenie a tým i citlivosť intímnych partií. Toto čertovsky štipľavé korenie je tiež podporným prostriedkom na zlepšenie potencie. Obecne platí, že čím sú papričky menšie (ako druh), tým sú štipľavejšie. Čerstvé plody sú tiež chuťovo ostrejšie než sušené, alebo namleté na prášok. Naj- štipľavejšie sú žilky a semienka. Čím dlhšie sa chilli varí, tým štipľavejší bude pokrm, preto sa pridávajú až na samotný záver. Máte chuť prežiť noc plnú vášne? Urobte partnerovi na večeru chilli con carne. Účinok sa zaručene dostaví.

 

Nechajte sa zvádzať zmyselnými vôňami

Afrodiziaka nemusíte len jesť. Niekedy si k nim stačí privoňať. Toto hojne využívajú kozmetické firmy, ktoré do parfumov často pridávajú sladkú vôňu vanilky, škorice či kardamómu. Odvekým symbolom lásky je tiež ruža – jej nežná vôňa vyvoláva príjemné romantické predstavy. O poznanie „zemitejšia“ je vôňa pižma, ktorá môže pôsobiť až dráždivo. To je látka, ktorú vypúšťa samec kabara pižmového, keď si značkuje svoje územie. Dnes sa vyrába synteticky, je podobná feromónom a evokuje vôňu mužského tela.

 

Využite „zázračnú silu“ ženšenu

Jednoznačným favoritom medzi rastlinnými stimulantmi je ženšen pravý (panax ginseng), ktorý je vďaka svojim vitalizujúcim účinkom už celé tisícročia využívaný v ázijskej medicíne. Obľúbený je najmä u mužov, obsiahnuté látky (ginsenosidy) totiž podporujú erekciu a zvyšujú sexuálnu túžbu. Okrem toho pomáhajú podporiť energiu a vitalitu a prispievajú k normálnej činnosti imunitného systému. Tento „koreň života“ sa pestuje v mnohých krajinách – Kórei, Číne, Rusku, Indii, Japonsku i Severnej Amerike. Za najkvalitnejší je však považovaný kórejský ženšen.

Ak chcete podporiť svoju fyzickú výkonnosť a vitalitu a upevniť svoje sexuálne zdravie, môžete tiež využiť vý- živové doplnky s vysoko kvalitným extraktom z kórejského ženšenu v kombinácii s vitamínom E, ktorý patrí do skupiny antioxidantov a pomáha chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Tieto prípravky sa dajú voľne kúpiť v lekárňach a e-shopoch
Späť na všetky články

To najlepšie z nášho magazínu