Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Chróm FORTE 200 µg

Chróm FORTE 200 µg

Výživový doplnok

Vysoký obsah chrómu prémiovej kvality pre zdravú hladinu cukru v krvi. Vhodný pre optimálnu telesnú hmotnosť / podporu štíhlej postavy vďaka správnej podpore metabolizmu živín.


  • Ľahko sa vstrebávajúca organická forma chrómu
  • Denná dávka v jednej tablete
  • Vhodný pro všechny ty, kdož chtějí regulovat svou váhu.
  • Vyrobené v prísnych podmienkach farmaceutickej kvality podľa pravidiel Správnej výrobnej praxe (GMP)

O produkte

Chróm FORTE 200 µg - kontrola hladiny cukru

Chróm je stopový prvok potrebný pre mnoho biologických funkcií, ktorý sa zúčastňuje aj celého radu metabolických procesov v ľudskom tele.

Chróm prispieva k:

  • normálnemu metabolizmu cukrov, tukov a bielkovín
  • udržovaniu normálnej hladiny glukózy v krvi

Prečo je chróm taký dôležitý pre vašu postavu?

Je známe množstvo informácií o negatívach nadmerného príjmu nasýtených tukov (predovšetkým živočíšneho pôvodu). Mnohí výrobcovia tento tuk nahrádzajú iným zdrojom energie (potraviny nízkotučné, bez tuku). To všetko viedlo k vyššiemu príjmu cukrov, ktoré sa ľahko menia na tukové tkanivá - preto ovplyvňovanie metabolizmu cukrov je stále dôležitejšie a jedným z pomocníkov tu môže byť chróm, ktorý podporuje metabolizmus cukrov v tele. 

Chróm pomáha presúvať krvné cukry do buniek, ktoré majú byť využité ako zdroj energie (a nemajú sa ukladať ako tuky v tukovom tkanive).

 

Bez farbív bez laktózy bez lepku

Zloženie

Denná dávka obsahuje:

 hmot./ 1 tbl.% RP*
Chróm200,0 µg500

* % referenčného príjmu v 1 tablete

Zloženie: zvlhčujúca látka (sorbitol), protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý), stabilizátory (karboxymetylcelulóza, stearát horečnatý), pikolinát chromitý

1 tableta denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vhodný aj pre diabetikov. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívny účinok. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C!

Recenzia produktu

Napíšte hodnotenie

Už máte účet? Kliknite tu na prihlásenie.

MESTO

Tento servis je len pre registrovaných uživateľov. Pokiaľ ešte nie ste členom WALMARK alebo Klubu zdravia, môžete sa ľahko prihlásiť vyplnením tohto dotazníka. Prosím, nezabudnite potvrdiť vašu registráciu kliknutím na link v emaile, ktorý sme vám poslali.