Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

DetoxElixeer MAX

DetoxElixeer MAX

Výživový doplnok

Intenzívna 14-dňová detoxikačná kúra obsahujúca unikátnu kombináciu deviatich starostlivo vybraných bylín obohatených o galaktooligosacharidy


  • Zameranie na dôležité orgány činné v procese detoxikácie
  • Silné zloženie s vysokým obsahom prírodných extraktov
  • Pampeliška lékařská, yucca a chlorella přispívají k detoxikaci organismu
  • Rychlé a účinné řešení pro celkovou očistu těla
  • Intenzivní 14denní detoxikační kúra, kterou ucítíte
  • Obohatený o galaktooligosacharidy
  • Vyrobené držiteľom certifikátu GMP

O produkte

DetoxElixeer MAX - intenzívna 14-denná detoxikačná kúra, ktorú pocítite

Vysoko kvalitný výrobok obsahujúci unikátnu kombináciu deviatich starostlivo vybraných bylín DetoxElixeer - itenzívna 14-denná detoxikačná kúraobohatených o galaktooligosacharidy.

Ruman rímsky (Chamaemelum nobile)
je jednou z najpopulárnejších bylín užívanou predovšetkým pre jej priaznivý vplyv na trávenie.

Pestrec mariánsky (Silybum marianum)
je rastlina, ktorá sa po stáročia užívala na podporu pečene. Extrakt z pestreca mariánskeho je dôležitý pre zachovanie fyziologických detoxikačných funkcií. Prispieva k detoxikačnému potenciálu pečene, pomáha zachovať jej správne fungovanie a chráni bunky pečene pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Navyše podporuje trávenie a očistu tela.

Púpava lekárska (Taraxacum officinale)
sa užíva ako tradičná bylina cenená pre mnohé zdravotné výhody. Prirodzene obsahuje širokú škálu vitamínov, minerálov a iných aktívnych látok. Užíva sa ako tonikum pečene alebo pre svoj diuretický účinok. Púpava lekárska prispieva aj k detoxikácii, má priaznivý vplyv na trávenie a udržuje zdravie močových ciest. Ako silný antioxidant chráni bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

Pýr plazivý (Elytrigia repens)
je rastlina, ktorá svojím silným diuretickým účinkom prispieva k prečisteniu organizmu a k zdraviu dolných močových ciest, predovšetkým močového mechúra a obličiek.

Pŕhľava dvojdomá (Urtica dioica)
má dlhú tradíciu užívania predovšetkým pre svoj diuretický účinok, ktorý zbavuje telo prebytočnej vody. Má podporné účinky na vylučovacie funkcie obličiek a celkové odvodnenie organizmu.

Listy brezy previsnutej (Betula pendula)
majú silný močopudný účinok, ktorý pomáha odstraňovať z tela škodlivé toxíny, kyselinu močovú a prebytočné množstvo vody. Majú priaznivý vplyv aj na tráviaci systémzdravie dolných močových ciest.

Yucca (Yucca filamentosa)
je rastlina, ktorú dlho používali Indiáni v prírodnej liečbe pre jej detoxikačnú funkciu. Saponíny obsiahnuté v yucce znižujú povrchové napätie všetkých sedimentov a toxických látok, zriedia ich a vďaka tomu dôjde k ich odstráneniu z tela.

Chlorella (Chlorella vulgaris)
je druh zelenej jednobunkovej sladkovodnej riasy, ktorá prirodzene obsahuje bielkoviny a celú škálu vitamínov a minerálov. Pomáha odstraňovať z tela ťažké kovy a priaznivo ovplyvňuje funkciu žlčníka, pečene a obličiek – orgánov, ktoré majú detoxikačnú funkciu. Navyše chlorella podporuje metabolizmus a správne trávenie, prispieva k vitalite a pôsobí ako silný antioxidant chrániaci bunky pred oxidatívnym stresom.

Zelený jačmeň (Hordeum vulgare)
je prírodná multifunkčná potravina označovaná za prírodné tonikum. Prirodzene v sebe obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny, enzýmy, antioxidanty a jednu z najúžasnejších živín – chlorofyl.

Galaktooligosacharidy (GOS)
patria do skupiny prebiotík, ktoré účinkujú ako zdroj potravy a energie pre priateľské baktérie, ako sú bifidobaktérie a laktobacily. Tým, že im poskytujú substrát pre mikroflóru v hrubom čreve, môžu sa tieto priateľské baktérie rýchlejšie množiť v gastrointestinálnom trakte.

 DetoxElixeer pre podporu detoxikácie

Zloženie

Denná dávka obsahuje:hmot./3 tbl.
Ruman rímsky
(Chamaemelum nobile extrakt min. 10:1 – 120 mg)
1200,0 mg
Pestrec mariánsky
(Silybum marianum extrakt - obsahuje silymarín 40,0 mg)
50,0 mg
Púpava lekárska
(Taraxacum offi cinale extrakt min. 4:1 – 200 mg)
800,0 mg
Pýr plazivý
(Elytrigia repens extrakt min. 10:1 – 50 mg)
500,0 mg
Prhlava dvojdomá
(Urtica dioica extrakt min. 5:1 – 200 mg)
1000,0 mg
Breza previsnutá
(Betula pendula extrakt min. 10:1 – 75 mg)
750,0 mg
Yucca
(Yucca fi lamentosa extrakt min. 10:1 – 50 mg)
500,0 mg
Chlorella
(Chlorella vulgaris)
200,0 mg
Zelený jacmen
(Hordeum vulgare)
200,0 mg
Galaktooligosacharidy500,0 mg
Zloženie:
protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, talok), galaktooligosacharidy, púpava lakárska extrakt z celej byliny, pŕhľava dvojdomá extrakt z koreňa, chlorella prášok, zelený jačmeň prášok, ruman rímsky extrakt z kvetov, stabilizátory (karboxymetylcelulóza, hydroxypropyl metylcelulóza, stearát horečnatý), breza previsnutá extrakt z listov, pestrec mariánsky extrakt, pýr plazivý extrakt z koreňa, yucca extrakt z kôry, farbivá (oxid titaničitý, neďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov), zvlhčujúca látka (glycerol)
3 tablety denne. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Obsahuje 7 blistrov. Jeden blister obsahuje dávku na 2 dni.

Upozornenie: Počas užívania prípravku dodržujte dostatočný pitný režim.

Recenzia produktu

Napíšte hodnotenie

Už máte účet? Kliknite tu na prihlásenie.

MESTO

Tento servis je len pre registrovaných uživateľov. Pokiaľ ešte nie ste členom WALMARK alebo Klubu zdravia, môžete sa ľahko prihlásiť vyplnením tohto dotazníka. Prosím, nezabudnite potvrdiť vašu registráciu kliknutím na link v emaile, ktorý sme vám poslali.