Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

 • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
 • Pridajte ich do zoznamu želaní
 • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Dialevel

Dialevel

Výživový doplnok

Unikátna a vysoko kvalitná kombinácia výťažku zo škorice a chrómu pre normálnu hladinu cukru v krvi, obohatená o kyselinu alfa-lipoovú


 • Škorica a chróm pomáhajú udržať normálnu hladinu cukru v krvi
 • Vhodné pre diabetikov z preventívnych dôvodov, ľudí s poruchou glukózovej tolerancie a ľudí s nadváhou
 • Bezpečné pri dlhodobom užívaní
 • Vyrobené držiteľom certifikátu GMP

O produkte

Dialevel

Unikátna a vysoko kvalitná kombinácia výťažku zo škorice a chrómu pre normálnu hladinu cukru v krvi, obohatená o kyselinu alfa-lipoovú. Tento výrobok je vhodný pre osoby, ktoré chcú udržať normálnu hladinu cukru v krvi.
 
Účinky zložiek:

Škorica je korenie získané z vnútornej časti kôry škoricovníka (Cinnamomum cassia). Je už tisíce rokov vysoko cenená vďaka celému radu prospešných vlastností. Napríklad prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Chróm je stopový prvok, ktorý má rad úloh v ľudskom tele. Je potrebný pre správny metabolizmus makronutrientov, ako sú sacharidy a lipidy, navyše pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi.

Kyselina alfa-lipoová (ALA) sa niekedy tiež nazýva vitamín B13. ALA je mastná kyselina, ktorá pôsobí v mitochondriách. Je obsiahnutá v mäse a minimálne v niektorom ovocí a  zelenine.

 
Naše tipy, ako udržať normálnu hladinu cukru v krvi:

Regulácia hmotnosti

 • Ak máte nadváhu, skúste schudnúť 5 % až 10 % zo svojej telesnej hmotnosti.
 • Cvičenie
 • Robte miernu pohybovú aktivitu  30 - 60 minút (najmenej päť dní v týždni), ako je bicyklovanie, plávanie alebo rýchla chôdza.

Výživa

 • Zdravo sa stravujte – potraviny (najmä celozrnné) so zodpovedajúcim obsahom tukov a sacharidov s nízkym glykemickým indexom. Obmedzte počet kalórií, veľkosti porcie (jedzte pravidelne, 5-krát denne), cukor a škrobové sacharidy. Dávajte prednosť potravinám bohatým na vlákninu, ktoré vám pomôžu cítiť sa sýty a pritom toho nezjesť mnoho.

Zloženie

 

hmot./1 tbl.

hmot./3 tbl.

*% ODD

Kyselina alfa-lipoová

200,0 mg

600,0 mg

-

Škorica  Cinnamomum cassia (extrakt 18:1,  ekviv. 1000 mg/1 tbl.)

  55,6 mg

166,8 mg

-

Chróm

60,0 µg

180,0 μg

450

*  % referenčného príjmu v 3 tabletách;   - nie je stanovené

Zloženie: kyselina alfa-lipoová, protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, oxid kremičitý, talok), uhličitan vápenatý, škorica (Cinnamomum casia extrakt), stabilizátory (karboxymetylcelulóza, hydroxypropylmetylcelulóza), leštiaca látka (kyselina steárová),  farbivá (oxid titaničitý, oxid železitý), zvlhčovadlo (glycerín), pikolinát chromitý

1-3 tablety denne, zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vzhľadom na to, že pri užívaní prípravku môže klesať hladina krvného cukru, odporúčajú sa pravidelné kontroly krvného cukru a konzultácie s lekárom, hlavne na začiatku užívania.

Recenzia produktu

propojení dvou vebů, takzvaná guru, obrovská nepřehlednost, kterou 3 roky skoro vyráběli noví majitelé (směska různých zbohatlíků), ztráta bodovacího systému, znehodnocení některých produktů, to vše je obrovské mínus. chápu, že zbohatlici, co to koupili od čtveřice bratrů chce ještě více zbohatnout, ale zapomněli na to nejdůležitější a tím je člověk !

blbo sa objednáva

Napíšte hodnotenie

Už máte účet? Kliknite tu na prihlásenie.

MESTO

Tento servis je len pre registrovaných uživateľov. Pokiaľ ešte nie ste členom WALMARK alebo Klubu zdravia, môžete sa ľahko prihlásiť vyplnením tohto dotazníka. Prosím, nezabudnite potvrdiť vašu registráciu kliknutím na link v emaile, ktorý sme vám poslali.