Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

 • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
 • Pridajte ich do zoznamu želaní
 • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Herba-C RAPID

Herba-C RAPID

Výživový doplnok

Herba-CRAPID je výživový doplnok prémiovej kvality s vysokou dávkou vitamínu C a zinku na podporu imunitného systému. Obsahuje optimálnu kombináciu 4 bylinných extraktov, ktoré sa tradične používajú na podporu dýchacích ciest.


 • Vysoká dávka vitamínu C a zinku
 • Optimálny mix echinacey, bazy čiernej, pelargónie a kurkumy
 • Vysoko kvalitný extrakt z koreňa  echinacey
 • Akútna  podpora imunitného a respiračného systému
 • Vhodný v období  zvýšeného výskytu nachladnutí
 • Vyrobený držiteľom certifikátu GMP

O produkte

Herba-C RAPID

AKÚTNA PODPORA IMUNITNÉHO SYSTÉMU A DÝCHACÍCH CIEST

 • Akútna podpora imunitného systému
 • Vhodný v období zvýšeného výskytu nachladnutí
 • Vyrobený držiteľom certifikátu GMP
 • Vysoká dávka vitamínu C a zinku
 • Optimálna kombinácia echinacey, bazy čiernej, pelargónie a kurkumy
 • Vysoko kvalitný extrakt z koreňa echinacey

ECHINACEA PURPUREA
je jednou z najobľúbenejších rastlín tradične používaných na podporu imunitného systému a dýchacích ciest. Zároveň má priaznivý vplyv na dolné močové cesty.

KURKUMA
(Curcuma longa) je rastlina pôvodom z Indie, ktorej používanie má veľmi dlhú históriu, datuje sa už pred 4000 rokmi. Je hojne používaná kvôli svojmu priaznivému vplyvu na zdravie. Je považovaná za jednu z najúčinnejších rastlín vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam, pomáha podporiť dýchacie cesty a celkový imunitný systém.

BAZA ČIERNA
(Sambucus nigra) je po stáročia používaná v tradičnej prírodnej medicíne vďaka svojmu priaznivému vplyvu na zdravie. Podporuje dýchacie cesty a celkovo imunitný systém. Prirodzene obsahuje celý rad cenných látok ako tannín, aminokyseliny, karotenoidy, rutín a vitamíny - predovšetkým vysoký obsah vitamínu C. Vďaka prirodzene sa vyskytujúcim antioxidantom chráni bunky pred oxidatívnym stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Prispieva k prečisteniu organizmu a správnemu hospodáreniu s vodou v tele.

PELARGÓNIA
(Pelargonium sidoides) je v južnej Afrike používaná už po stáročia vďaka svojmu priaznivému vplyvu na zdravie horných ciest dýchacích.

ZINOK
je nevyhnutnou minerálnou látkou pre celý rad biologických funkcií a je dôležitou zložkou mnohých enzýmov v ľudskom tele. Zinok podporuje správnu funkciu imunitného systému a chráni bunky pred oxidatívnym stresom spôsobeným voľnými radikálmi.

VITAMÍN C
tiež známy ako kyselina askorbová, je vo vode rozpustný vitamín dôležitý pre mnohé fyziologické funkcie. Naše telo potrebuje konštantný príjem vitamínu C, pretože si ho nevie samo vytvoriť. Okrem podpory imunitného systému vitamín C tiež prispieva k tvorbe kolagénu a tým uchováva zdravé kosti, chrupavky, zuby, ďasná a kožu. Navyše chráni bunky pred oxidatívnym stresom spôsobeným voľnými radikálmi a prispieva tiež k znižovaniu únavy a vyčerpania.
 

Komu je Herba-C RAPID predovšetkým určený?

 • Pre osoby, ktoré hľadajú silnú akútnú podporu pre dýchacie cesty a imunitný systém pri prvých nepríjemných prejavoch
 • Pre ľudí, ktorí chcú doplniť lekárom predpísanú liečbu
 • Pre osoby, ktoré potrebujú silne podporiť svoj imunitný systém v dobe blízkeho kontaktu s nachladnutím (napríklad mamičky chorých detí, partner, sezóna prechladnutie na pracovisku)
 • Pre ľudí so zníženým imunitným systémom (seniori starší ako 65 rokov, ľudia, ktorí užívajú dlhodobo lieky, osoby s nezdravým životným štýlom)

Zloženie

Zloženie: kyselina L-askorbová, protihrudkujúce látky (celulóza, stearát horečnatý, talok, oxid kremičitý, kyselina steárová), baza čierna extrakt, pelargónia extrakt, stabilizátory (zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydroxypropyl metylcelulóza, polydextróza), echinacea purpurová extrakt, kurkuma extrakt, citrát zinočnatý, farbivá (oxid titaničitý, brilantná modrá, riboflavín), triglyceridy, maltodextrín.
 
Denná dávka obsahuje:     hmot./ 1 tbl. % RVH*
Echinacea
(Echinacea purpurea, extrakt z koreňa min. 10:1 – 40 mg)
400,0 mg -
Pelargónia
(Pelargonium sidoides, extrakt z koreňa min. 10:1 – 50 mg)
500,0 mg -
Kurkuma
(Curcuma longa, extrakt z koreňa min. 30:1 – 33,33 mg)
1000,0 mg -
Baza čierna
(Sambucus nigra, extrakt z plodov min. 7:1 – 200 mg)
1400,0 mg -
Vitamín C 500,0 mg 625
Zinok 10,0 mg 100
* % referenčnej výživovej hodnoty v 1 tbl.; - nie je stanovené
1 tableta denne, 2 tablety v prípade akútnej potreby, zapiť tekutinou. Užívajte po jedle.

Upozornenie: Nevhodné pre deti  do 12 rokov,  tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do
25 °C.
 • Bez konzervantov, lepku, laktózy.

Recenzia produktu

Napíšte hodnotenie

Už máte účet? Kliknite tu na prihlásenie.

MESTO

Tento servis je len pre registrovaných uživateľov. Pokiaľ ešte nie ste členom WALMARK alebo Klubu zdravia, môžete sa ľahko prihlásiť vyplnením tohto dotazníka. Prosím, nezabudnite potvrdiť vašu registráciu kliknutím na link v emaile, ktorý sme vám poslali.