Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Herba-C RAPID

Herba-C RAPID

Výživový doplnok

Herba-C RAPID je výživový doplnok s vysokou dávkou vitamínu C a zinku na podporu imunitného systému, obsahuje optimálnu kombináciu 4 bylinných extraktov, ktoré sa tradične používajú na podporu dýchacích ciest.


Teraz zľava 10% na na partnerskom e-shopu Klub zdravia Wavita!

O produkte

Účinky hlavných zložiek:

Vitamín C

známy ako kyselina askorbová, je vo vode rozpustný vitamín, dôležitý pre mnoho fyziologických funkcií. Naše telo potrebuje konštantný príjem vitamínu C, pretože si ho nevie samo vytvoriť. Okrem podpory imunitného systému vitamín C prispieva aj k tvorbe kolagénu, a tým zachováva zdravé kosti, chrupavky, zuby, ďasná a kožu. Navyše chráni bunky pred oxidatívnym stresom spôsobeným voľnými radikálmi a prispieva aj k znižovaniu únavy a vyčerpania.

Zinek
je potrebná minerálna látka pre celý rad biologických funkcií a je dôležitou zložkou mnohých enzýmov v ľudskom tele. Zinok podporuje správnu funkciu imunitného systému a chráni bunky pred oxidatívnym stresom spôsobeným voľnými radikálmi.
 
 
Echinacea
(Echinacea purpurea) je jedna z najobľúbenejších rastlín tradične používaných na podporu imunitného systému a dýchacích ciest. Zároveň má priaznivý vplyv na dolné močové cesty.
 
Pelargonie
(Pelargonium sidoides) používajú v južnej Afrike už po stáročia pre jej priaznivý vplyv na horné dýchacie cesty.
 
Černý bez
(Sambucus nigra) je rastlina používaná po stáročia pre svoj priaznivý vplyv na zdravie. Podporuje dýchacie cesty a celkovo imunitný systém. Prirodzene obsahuje celý rad cenných látok, ako je tanín, aminokyseliny, karotenoidy, rutín, vitamíny a flavonoidy. Chráni bunky pred oxidatívnym stresom spôsobeným voľnými radikálmi. Prispieva k prečisteniu organizmu.
 
Kurkuma
(Curcuma longa) je rastlina pôvodom z Indie a má veľmi dlhú históriu používania – datuje sa takmer 4000 rokov dozadu. Hojne sa používa pre svoj priaznivý vplyv na zdravie. Považuje sa za jednu z najúčinnejších rastlín vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam, pomáha podporovať dýchacie cesty a celkový imunitný systém.
 
 

Komu je Herba-C RAPID predovšetkým určený?

  • Pre osoby, ktoré hľadajú silnú akútnú podporu pre dýchacie cesty a imunitný systém pri prvých nepríjemných prejavoch
  • Pre ľudí, ktorí chcú doplniť lekárom predpísanú liečbu
  • Pre osoby, ktoré potrebujú silne podporiť svoj imunitný systém v dobe blízkeho kontaktu s nachladnutím (napríklad mamičky chorých detí, partner, sezóna prechladnutie na pracovisku)
  • Pre ľudí so zníženým imunitným systémom (seniori starší ako 65 rokov, ľudia, ktorí užívajú dlhodobo lieky, osoby s nezdravým životným štýlom)

Zloženie

Zloženie: kyselina L-askorbová, protihrudkujúce látky (celulóza, stearát horečnatý, talok, oxid kremičitý, kyselina steárová), baza čierna extrakt, pelargónia extrakt, stabilizátory (zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydroxypropyl metylcelulóza, polydextróza), echinacea purpurová extrakt, kurkuma extrakt, citrát zinočnatý, farbivá (oxid titaničitý, brilantná modrá, riboflavín), triglyceridy, maltodextrín.
 
Denná dávka obsahuje:     hmot./ 1 tbl. % RVH*
Echinacea
(Echinacea purpurea, extrakt z koreňa min. 10:1 – 40 mg)
400,0 mg -
Pelargónia
(Pelargonium sidoides, extrakt z koreňa min. 10:1 – 50 mg)
500,0 mg -
Kurkuma
(Curcuma longa, extrakt z koreňa min. 30:1 – 33,33 mg)
1000,0 mg -
Baza čierna
(Sambucus nigra, extrakt z plodov min. 7:1 – 200 mg)
1400,0 mg -
Vitamín C 500,0 mg 625
Zinok 10,0 mg 100
* % referenčnej výživovej hodnoty v 1 tbl.; - nie je stanovené
1 tableta denne, 2 tablety v prípade akútnej potreby, zapiť tekutinou. Užívajte po jedle.

Upozornenie: Nevhodné pre deti  do 12 rokov,  tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do
25 °C.
  • Bez konzervantov, lepku, laktózy.

Recenzia produktu

Necítila som sa úplne dobre, kamarátka mi dala tento produkt. A naozaj som neochorela. Takže odporúčam.

Napíšte hodnotenie

Už máte účet? Kliknite tu na prihlásenie.

MESTO

Tento servis je len pre registrovaných uživateľov. Pokiaľ ešte nie ste členom WALMARK alebo Klubu zdravia, môžete sa ľahko prihlásiť vyplnením tohto dotazníka. Prosím, nezabudnite potvrdiť vašu registráciu kliknutím na link v emaile, ktorý sme vám poslali.