Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

ImunoElixeer RAPID

ImunoElixeer RAPID

Výživový doplnok

Vysoko kvalitná receptúra na podporu imunitného systému a dýchacieho ústrojenstva obsahujúca optimálnu kombináciu štyroch bylinných extraktov obohatená o vysokú dávku zinku a vitamínu C.


  • Echinacea, kurkuma, baza čierna, vitamín C a zinok pomáhajú podporovať imunitný systém
  • Echinacea, pelargónia, kurkuma a baza čierna prispievajú k respiračnému zdraviu
  • Obsahuje vysoko kvalitný extrakt z koreňa echinacey
  • Vysoká dávka v 1 tabletě
  • Vyrobené držiteľom certifikátu GMP

O produkte

ImunoElixeer RAPID

Vysoko kvalitný prípravok obsahujúci optimálnu kombináciu štyroch bylinných extraktov tradične užívaných na podporu dýchacích ciest, obohatený o vysokú dávku zinku a vitamínu C na podporu imunitného systému.

Echinacea purpurea je jednou z najpopulárnejších bylín tradične užívaných na podporu imunitného systému a respiračného zdravia a má blahodarné účinky na dolné močové cesty.

Pelargonium sidoides, tiež známa ako africká pelargónia, je už stáročia používaná v Juhoafrickej republike pre svoje priaznivé účinky na horné dýchacie cesty. 

Baza čierna (Sambucus nigra) je listnatý ker, ktorý je stáročia používaný pre svoje blahodarné účinky. Je známy pre svoj priaznivý vplyv na dýchacie cesty a imunitný systém. Prirodzene v sebe obsahuje širokú škálu cenných látok, ako napr. tanín, aminokyseliny, karotenoidy, rutín a vitamíny.
Vďaka prirodzene sa vyskytujúcim flavonoidom má baza silné antioxidatívne účinky. Má močopudné účinky napomáhajúce k očiste organizmu.

Kurkuma (Curcuma longa) je rastlina pôvodom z Indie, ktorá má už viac ako 4 000 rokov dlhú históriu užívania. Je známa kvôli mnohým blahodarným účinkom na ľudské zdravie. Je považovaná za jednu z najúčinnejších superingrediencií so silnými antioxidačnými účinkami, ktoré podporujú respiračné zdravie a celkový imunitný systém.

Vitamín C, známy tiež ako kyselina askorbová, je vo vode rozpustný vitamín nevyhnutný pre celý rad fyziologických funkcií. Ľudské telo potrebuje pravidelnú dávku vitamínu C, pretože nie je schopné si ho samo vytvoriť. Okrem správnej funkcie imunitného systému, je vitamín C nevyhnutný na zachovanie zdravých kostí, zubov, chrupavky, ďasien a kože a navyše prispieva k tvorbe kolagénu. Vitamín C je tiež silný antioxidant chrániaci bunky pred oxidatívnym stresom a prispievajúci k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Zinok je nevyhnutný stopový prvok dôležitý pri rôznych biologických funkciách a je dôležitou zložkou  mnohých enzýmov v ľudskom tele. Zinok podporuje normálnu funkciu imunitného systému a chráni bunky pred oxidatívnym stresom zapríčineným voľnými radikálmi.
 

Zloženie

Denná dávka obsahuje:hmot./1 tbl.% RVH*hmot/2 tbl.% RVH*
Echinacea
Echinacea purpurea
(extrakt min. 10:1 – 40 resp. 80mg)
400,0 mg-800,0 mg-
Pelargónia
Pelargonium sidoides
(
extrakt min. 10:1 – 150 resp. 300mg)
1500,0 mg-3000,0 mg-
Kurkuma
Curcuma longa
(extrakt min. 30:1 – 33,33 resp. 66,66mg)
1000,0 mg-2000,0 mg-
Baza čierna
Sambucus nigra
(extrakt min. 7:1 – 200 resp. 400 mg)
1400,0 mg-2800,0 mg-
Vitamín C100,0 mg125200,0 mg250
Zinok10,0 mg10020,0 mg200
*% referenčnej výživovej hodnoty v 1 a v 2 tabletách; - nie je stanovené
Zloženie:
protihrudkujúce látky (mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, talok), baza čierna extrakt, pelargónia extrakt, kyselina askorbová, echinacea extrakt, kurkuma extrakt, citrát zinočnatý, stabilizátory (hydroxypropyl metylcelulóza, karboxymetylcelulóza, stearát horečnatý), triglyceridy, svetlicový koncentrát, farbivá (oxid titaničitý, brilantná modrá)
1 tableta denne, 2 tablety pre silnejší účinok. Zapiť tekutinou.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu  a tme,  pri teplote do 25 °C.

Recenzia produktu

Napíšte hodnotenie

Už máte účet? Kliknite tu na prihlásenie.

MESTO

Tento servis je len pre registrovaných uživateľov. Pokiaľ ešte nie ste členom WALMARK alebo Klubu zdravia, môžete sa ľahko prihlásiť vyplnením tohto dotazníka. Prosím, nezabudnite potvrdiť vašu registráciu kliknutím na link v emaile, ktorý sme vám poslali.