telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Magnesium + B6 ACTIVE

Magnesium + B6 ACTIVE

Výživový doplnok

Prípravok novej generácie obsahujúci vysokú dávku horčíka, obohatený o vitamín B6 a BioPerine®.

Magnézium je základná minerálna zložka ľudského tela, ktorá hrá dôležitú úlohu v mnohých biologických funkciách. Vitamín B6 podporuje zdravé fungovanie nervového systému a normálnu tvorbu červených krviniek, prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.


O produkte

Magnesium + B6 ACTIVE

výrobok novej generácie obsahujúci vysokú dávku horčíka
product_detail_hlavni_magnesium_b6_active.png

Magnesium + B6 ACTIVE

Výrobok novej generácie obsahujúce vysokú dávku horčíka, obohatený o vitamín B6 a BioPerine®. BioPerine® zvyšuje vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť niektorých vitamínov a minerálov. Magnézium + B6 ACTIVE je vhodný pre podporu energie a zníženie únavy. Prispieva k normálnej činnosti svalov a k správnej funkcii nervového systému.

product_detail_magnesium_b6_active2.png

Účinky hlavných zložiek:
 

  • Horčík a vitamín B6 podporujú energiu a prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania, sú rovnako nevyhnutné pre normálne fungovanie nervových a psychických funkcií
  • Horčík prispieva k normálnej funkcii svalov a k udržovaniu zdravých kostí a zubov
  • Vitamín B6 udržuje normálnu funkciu imunitného systému

A proč právě produkty značky Walmark?

Protože právě Walmark nabízí širokou nabídku doplňků stravy nejvyšší kvality ve formě základních vitamínů, minerálů, ale také sofistikovanějších produktů pro více specifické potřeby.

product_detail_magnesium_b6_active.png

Magnesium + B6 ACTIVE :
 

  • Vysoká dávka horčíku a vitamínu B6 v jednej tablete
  • Obohatené o BioPerine® - patentovaný extrakt z piepra čierneho na zvýšenie vstrebateľnosti a biologickej dostupnosti niektorých vitamínov a minerálov až o 80 %*
  • Odporúča sa ľuďom vystaveným duševnej a fyzickej záťaži alebo športovcom
  • Vyrobené držiteľom certifikátu GMP

Zloženie

 
Denná dávka obsahuje: hmot./ 2 tbl. % RVH*
Horčík 300,0 mg 80
Vitamín B6 2,8 mg 200
BioPerine® 10,0 mg -
 
* % referenčnej výživovej hodnoty v 2  tabletách;
  - nie je stanovené
 
Zloženie: protihrudkujúce látky (celulóza, stearát horečnatý, talok), plnidlo (hydrogénfosforečnan vápenatý), oxid horečnatý, stabilizátory (hydroxypropyl metylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), piepor čierny (piper nigrum) extrakt, farbivo (oxid titaničitý), pyridoxín hydrochlorid, triglyceridy
 

Dávkovanie: Dospelí 1 tableta 2–3x denne, deti od 12 rokov 1 tableta 1–2x denne. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Pre maximálny efekt užívajte pravidelne každý deň.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov. Ak ste tehotná alebo dojčíte konzultujte užívanie prípravku s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávku sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie  používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Recenzia produktu

Napíšte hodnotenie

Už máte účet? Kliknite tu na prihlásenie.

MESTO

Tento servis je len pre registrovaných uživateľov. Pokiaľ ešte nie ste členom WALMARK alebo Klubu zdravia, môžete sa ľahko prihlásiť vyplnením tohto dotazníka. Prosím, nezabudnite potvrdiť vašu registráciu kliknutím na link v emaile, ktorý sme vám poslali.