Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Viaderm BEAUTY

Viaderm BEAUTY

Výživový doplnok

Viaderm BEAUTY je doplnok stravy prémiovej kvality obsahujúci unikátnu kombináciu vitamínov, minerálov a bylinných extraktov pre zdravé vlasy, krásnu pokožku a silné nechty


  • Vylepšená receptura, která působí přímo uvnitř organismu a vyživuje tělo zevnitř
  • Vyvážená kombinácia vitamínov, minerálov a oleja pupalky
  • Odporúčané najmä  ženám, ktoré chcú udržovať  kvalitu svojich vlasov a ktoré chcú mať zdravú a krásnu pokožku a pevné nechty 
  • Vyrobené držiteľom certifikátu GMP

O produkte

Viaderm BEAUTY 

Krásne a lesklé vlasy, pevné nechty a hladká pleť sú snom každej ženy. Vplyvom náročnejšieho životného štýlu, stresu, znečisteného prostredia a dedičnej / genetickej predispozícii sa často nedarí v plnom rozsahu dosiahnuť zdravie i krásu. Náš vonkajší vzhľad je väčšinou výsledkom vnútorného zdravia, a preto Viaderm BEAUTY, ktorý pôsobí zvnútra organizmu, môže pomôcť správne vyživovať vaše telo, čo sa prejaví na zdravom vonkajšom vzhľade.

Účinok hlavných zložiek:

Pupalka dvojročná je rastlina s vysokou koncentráciou esenciálnej mastnej kyseliny nazývanej GLA, ktorá je z veľkej časti zodpovedná za pozoruhodné prospešné vlastnosti a účinky tejto rastliny, predovšetkým na krásu.
Olej pupalky dvojročnej pomáha udržiavať pružnosť, hebkosť a celkové zdravie pokožky. Napomáha optimálnej pohode pred menštruáciou a počas menštruácie, podporuje imunitný a kardiovaskulárny systém. 

L-methionín je esenciálna aminokyselina. Ako esenciálna aminokyselina nemôže byť methionín syntetizovaný v ľudskom tele, preto ho musíme získavať z jedla. Vysokú hladinu methionínu možno nájsť v sezamových semienkach, v para orechoch, rybách, mäse a niektorých ďalších semenách rastlín alebo v cereáliách. Naopak väčšina ovocia a zeleniny obsahuje len veľmi málo methionínu.

Biotín sa radia do vitamínov skupiny B a niekedy je tiež nazývaný vitamínom H - z nemeckého "Haar und Haut", čo znamená "vlasy a koža". Biotín je potrebný pre riadnu premenu bielkovín, tukov a sacharidov. Prispieva k normálnemu metabolizmu, vedúcemu k optimální energii. Prispieva k normálnej funkcii psychiky a nervov.

Kremík sa radia do stopových prvků. Silikón sa radia do stopových prvkov. V tele sa nachádza 1-2 gramami (je to po zinku a železu najhojnejšia prvok v tele). Najčastejšie sa nachádza v minerálnych vodách, pive, celozrnnom pečive, červenom víne a zelených fazuľkách.

Niacín, známy ako vitamín B3, je dôležitý pre zdravú kožu, pomáha uzdržet zdravie nervového systému a prispieva k redukcii únavy a vyčerpania.

Zinok je základný stopový prvok nevyhnutný pre mnohé biologické funkcie. Ďalej je dôležitou zložkou pre mnoho enzýmov v tele. Prispieva k zdraviu pokožky a pomáha udržiavať zdravé vlasy. Zinok je dôležitý pre ochranu buniek pred pôsobením voľných radikálov. Nakoniec tiež podporuje imunitný systém.

Zloženie

 

hmot./ 2 tob.

%RP*

Pupalkový olej (obsah. 10 % kyseliny gama linolénovej)

700,0 mg

-

Metionín

125,0 mg

-

Biotín

150,0 µg

300

Kremík

10,0 mg

-

Niacín

16,0 mg

100

Zinok

15,0 mg

150

Meď

0,9 mg

90

Vitamín E

10,0 mg

83

Vitamín A

380,0 µg

48

*  % referenčného príjmu v 2 tobolkách;   - nie je stanovené

Zloženie: pupalka dvojročná (Oenothera biennis) olej, želatína, L-metionín, glukonát zinočnatý, zvlhčovadlo (glycerol, náhradné sladidlo sorbitol  sirup),  glyceryl monostearát,  oxid kremičitý, antioxidant (sójový lecitín), nikotínamid,  DL-alfa-tokoferyl-acetát, glukonát meďnatý, farbivá (oxid titaničitý, kremičitan hlinito/dradselný, oxid železitý), retinyl palmitát, D-biotín

2 tobolky denne, zapiť vodou

Recenzia produktu

Napíšte hodnotenie

Už máte účet? Kliknite tu na prihlásenie.

MESTO

Tento servis je len pre registrovaných uživateľov. Pokiaľ ešte nie ste členom WALMARK alebo Klubu zdravia, môžete sa ľahko prihlásiť vyplnením tohto dotazníka. Prosím, nezabudnite potvrdiť vašu registráciu kliknutím na link v emaile, ktorý sme vám poslali.