telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Starostlivosť o zdravie môžete vziať do vlastných rúk. WALMARK Vás v tom vždy podporí

Naša vízia

V oblasti zdravotnej starostlivosti je WALMARK najrýchlejšie rastúcou firmou v strednej Európe. Sústredíme sa na inovácie a otvárame zákazníkom nové a vylepšené možnosti, ako dbať o svoje zdravie.

Sme spoločensky zodpovední

Sme spoločensky zodpovední

Využívame jedinečné príležitosti šíriť medzi ľudí povedomie o zdravom spôsobe života. Sami ideme príkladom, dodržiavame zdravý životný štýl, ale jeho zásady nikomu nediktujeme. Snažíme sa inšpirovať, radiť a pomáhať na ceste k zdravšiemu a vitálnejšiemu životu.

Každý môže žiť naplno

Každý môže žiť naplno

Veríme, že každý môže žiť naplno a viesť aktívny život vo všetkých jeho etapách. Angažujeme sa vo verejne prospešných projektoch a v regióne podporujeme stovky organizácií s cieľom pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Radi spolupracujeme s partnermi, ktorí majú potenciál dlhodobej sebestačnosti.

28+

rokov sme tu pre Vás

49

krajín predáva naše výrobky

950

produktov pre celú rodinu

Certifikáty

Členstvo

  • ČASP (Česká asociácia pre špeciálne potraviny) 
  • SVOPL (Združenie výrobcov voľne predajných liečivých prípravkov)
  • ADL (Asociácia dodávateľov liekov)
  • ISO 13485 2016

Export

Mimo 9 pobočiek v strednej Európe, vyvážame naše produkty do 40 ďalších krajín sveta.


Sme spoločensky zodpovedníLINKA-5.JPG

Aby sme si boli istí kvalitou, účinnosťou a bezpečnosťou všetkých našich produktov, riadime výrobu prísnymi pravidlami. Súbor pravidiel nazývame Správna výrobná praxe (Good Manufactoring Practice).

Všetky výrobné procesy máme pod kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv (SÚKL) a navyše pravidelne prechádzame auditmi príslušných štátnych autorít - SÚKL i Štátnej poľnohospodárskej a potravinárskej inšpekcie.

Walmark Production

WALMARK koncern

Nižšie uvedené spoločnosti tvoria podľa ustanovení 79 zákona č. 90/2012 SB. O obchodných korporáciách, koncern s riadiacou spoločnosti WALMARK, a.s., I4: 00536016, so sídlom Oldřichovice č. 44, Třinec, PSČ 739 61, Slovenská republika, zapísanou v obchodnom registri Okresného súdu v Ostrave sp. zn. B 2501.

www.walmarkgroup.com/sk