telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

11 vianočných darčekov, ktoré potešia aj podporia

11 vianočných darčekov, ktoré potešia aj podporia
„Najväčšia“ akcia roka je za dverami. Vianoce. Nenechajte sa prevalcovať stresom. Pripravte sa na ne včas. Aby sme vám to trochu uľahčili, pripravili sme pre vás 11 tipov na darčeky, ktoré nielen potešia, ale navyše ešte aj podporia.
 

1. Radosť nielen na Vianoce

Ako podporiť zmysel pre humor? Darujte „vtipný“ darček. Môže to byť humorná spodná bielizeň, držiak na svorky, 3D pero, retro plavky, veselý hrnček, toaletný papier s bankovkami, obrátené hodiny, netradičná kuchynská zástera, originálny meditačný vankúšik či akvárium s medúzami.
 

2. Darček pre srdce i mozog

Kto by nechcel mať srdce ako zvon a myseľ rýchlu ako blesk? Ideálnym darčekom pre zdravie môžu byť omega-3 nenasýtené mastné kyseliny (najmä ich zložky EPA a DHA), ktoré prispievajú k normálnej funkcii srdca i mozgu a podporujú duševnú vitalitu. Potravinový balíček obsahujúci predovšetkým morské ryby, riasy, avokádo či ľanové a tekvicové semienka môžete obohatiť alebo nahradiť vianočným balením výživového doplnku Omega-3 Forte Rybí olej, ktorý ponúka 120 + 60 toboliek navyše.
 

3. Škola smyku

Spojenie adrenalínu, detského nadšenia i praktickosti nesie v sebe škola šmyku. Darujte šancu nacvičiť si v bezpečnom priestore správanie auta v šmyku spolu s užitím si pretekárskeho ducha, kopy radosti a zistením, že to naozaj kĺže.
 

4. Podporte zrak

V súčasnom pretechnizovanom svete naše oči doslova trpia. Najmä tí, ktorí celé dni sedia pri počítači, prípadne sa pohybujú v prašnom prostredí, môžu pociťovať únavu očí a zhoršovanie svojho zraku. Svojim blízkym môžete naplniť košík dôležitými potravinami pre oči, ako sú rôzne semienka či sušené ovocie, alebo im zaobstarať výživový doplnok Luteín Plus 20 mg, ktorý vo vianočnom balení ponúka 70 + 50 toboliek navyše. Obsahuje vitamín A (je podstatný nielen pre zrak, ale aj pre imunitné funkcie), zinok (je koncentrovaný v rôznych častiach oka, napríklad v sietnici, a prispieva k zdraviu očí) a vitamín E (pôsobiaci ako antioxidant).
 

5. Informácie na dosah

Základom múdrosti sú znalosti a tie sa zasa nezaobídu bez informácií. Ako ich však v hektickej dobe získavať? Skúste vybrať predplatné tematického časopisu a nemusí byť práve papierový. K dispozícii sú zaujímavé internetové magazíny, ktoré si prečítate doslova kdekoľvek. Rovnako tak môžete darovať knihy. Namiesto zapĺňania životného priestoru vyberte knihu elektronickú.
 

6. Darujte pomocnú ruku

Častá otázka, čo darovať ľuďom, ktorí „všetko“ majú, môže mať svoju jednoduchú odpoveď. Podporte ich zdravie. Prarodičov či rodičov, ktorí sú dlhodobo pripútaní na lôžko alebo vo fáze rekonvalescencie, môže podporiť multifunkčná kombinácia minerálnych látok a vitamínov, napr. výživový doplnok Vápnik-Horčík-Zinok Osteo/Forte, ktorý je na vianočnom trhu v balení 100 + 30 tabliet navyše. Prostredníctvom svojich zložiek prispieva k udržaniu zdravých kostí, zdravej kože, vlasov, nechtov a zubov, chráni bunky pred oxidačným stresom a prispieva aj k normálnej pigmentácii vlasov a kože.
 

7. Potrava pre pohodu

Darujte lístky do divadla, na koncert, alebo kúpte len poukaz, ktorý si obdarovaný môže vymeniť za predstavenie podľa svojej chuti. Ženy určite ocenia poukaz do svojich obľúbených obchodov, či už ide o kozmetiku, alebo oblečenie. Na uvoľnenie tela môžete darovať masáž mnohých druhov a trebárs sa aj pripojiť.
 

8. Dodajte blízkym to, čo si sami nedokážu vytvoriť

Mladé telo prirodzene obsahuje vysoké množstvo koenzýmu Q10. Vo vysokej miere sa nachádza v tých najdôležitejších orgánoch, ako sú srdce, mozog či obličky. Využívajú ho bunkové mitochondrie, ktoré nazývame aj „bunkové elektrárne“. Pokles tejto látky je, bohužiaľ, úzko spojený s procesom starnutia. Kvalitný zdroj separovaný z morských rias ponúka výživový doplnok Koenzým Q10 Forte 60 mg. Vianočné balenie 30 + 30 poteší tobolkami navyše.
 

9. Cholesterol pod kontrolou

V súčasnej dobe trpí mnoho ľudí zvýšenou hladinou cholesterolu, ktorý ohrozuje predovšetkým naše srdce tým, že „upcháva“ cievy. Riziko infarktu v populácii rastie. Jedincom, ktorí túžia mať zdravie vo svojich rukách, môžete zaobstarať špeciálnu kuchárku a k nej (alebo bez nej) výživový doplnok Lecithin FORTE 1325 mg (vianočné balenie 100 + 50 toboliek navyše). Ideálny na aktívnu starostlivosť o hladinu cholesterolu vďaka prirodzene obsiahnutej kyseline linolovej, ktorá pomáha udržiavať správne hodnoty cholesterolu.
 

10. Zážitok z nového

Svojich blízkych môžete potešiť letom v balóne, historickom lietadle, pretekmi na trenažéri závodnej formuly, kulinárskym zážitkom vo vybranej reštaurácii alebo kurzom exotickej kuchyne. V ponuke je aj deň na statku, jazda traktorom či tankom, jazda na koni, streľba z pištole či luku, surfovanie, škrabkanie hlavy alebo napríklad pasenie oviec.
 

11. Mentálne zdravie v kondícii

S pribúdajúcim vekom sa obyčajne zhoršujú kognitívne funkcie jedinca, teda schopnosť učiť sa novým veciam, sústrediť sa a pamätať si. Tréningovým plánom pre mozog môže byť hranie šachu, lúštenie krížoviek, sudoku alebo nákup bez zoznamu. Taktiež môžete zaobstarať pomocníka vo forme výživového doplnku GinkoPrim Max s vysoko kvalitným extraktom z ginka biloba, ktorý podporuje mozog, kognitívne funkcie i mikrocirkuláciu krvi v periférnych oblastiach tela (ruky, uši, nohy). Vo vianočnom balení dostanete 90 + 30 tabliet navyše.
 
Späť na všetky články

To najlepšie z nášho magazínu