telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Darček šitý na mieru vášmu zdraviu

Darček šitý na mieru vášmu zdraviu
Už dlho premýšľate o tom, že by ste mali schudnúť alebo aspoň zmeniť jedálniček, začať športovať a celkove zlepšiť svoju kondíciu? Ale neviete, ako na to? Diéty, ktoré vám odporučili známi, sa úplne míňajú účinkom, do fitka sa vám nechce a na pravidelné návštevy nutričnej poradne nemáte čas ani peniaze? Nehovoriac o pátraní na internete, ktoré ste už dávno vzdali, zavalený zmesou rôznorodých, často protichodných informácií. Ak ale napriek tomu chcete pre sebe niečo urobiť, máme pre vás – alebo i vašich blízkych – skvelý praktický tip, ktorým je interaktívny nástroj Index zdravia.

Tento detailne prepracovaný program, ktorý bol vytvorený v spolupráci s poprednými českými odborníkmi, vám umožní zistiť, ako ste na tom aktuálne so svojou telesnou i duševnou kondíciou, a zostavia vám individuálny plán presne podľa vašich potrieb. K tomu, aby ste urobili prvý krok k zdravému životnému štýlu, stačí pritom veľmi málo. Nájsť si 10 minút času a vyplniť krátky dotazník, ktorý sa skladá z niekoľkých tematických okruhov a 34 krátkych otázok.
 

Informácie na nezaplatenie

Index zdravia berie do úvahy 5 hlavných oblastí, ktoré sú míľniky na ceste k zdravej životospráve: vyváženú stravu, celkovú zdravotnú kondíciu, telesnú aktivitu, psychickú rovnováhu a schopnosť zvládať zlozvyky. Po vyplnení on-line testu sa ihneď dozviete celý rad dôležitých informácií – aktuálnu hodnotu BMI, koľko tekutín by ste denne mali piť, či máte dostatok telesnej aktivity, čo vášmu telu chýba či naopak, čoho je priveľa a samozrejme hodnotu vášho Indexu zdravia, ktorá odráža váš aktuálny zdravotný stav a pohybuje sa v rozmedzí 0–100. Na základe výsledkov potom získate mesačný plán zostavený na mieru a rad ďalších cenných rád a odporučení.
 

Hravo a bez razantných zmien

Výhodou Indexu zdravia je i to, že vás nenúti v ničom sa striktne obmedzovať a nežiada od vás žiadne razantné zmeny. Práve naopak. Nenásilným a hravým spôsobom vás vedie k postupnej zmene životného štýlu – jednoducho a po malých krokoch, ktoré si vaše telo ľahko osvojí. Nič sa skrátka nemá lámať cez koleno. Príliš veľké zmeny spravidla nevedú k trvalým a žiaducim výsledkom. S Indexom zdravia nič také nehrozí. Veľmi dôležitá je i spätná väzba, ktorú umožňuje priebežné opakovanie testu. Nie je nad to, keď človek môže sledovať vlastný pokrok. Napokon motivácia je jednou z hlavných podmienok úspechu.
Najlepšie bude, keď si svoj plán vytlačíte a zavesíte si ho niekam, kde ho budete mať denne na očiach (hoci na chladničku alebo na stenu v kancelárii). Začať môžete aj hneď. Presne v duchu starého čínskeho príslovia, ktoré hovorí: „Najlepší čas zasadiť strom bol pred dvadsiatimi rokmi. Ďalší najlepší čas je práve teraz.“
 

Potešte svojich blízkych pod stromčekom

Máte v úmysle starať sa o svoje zdravie naozaj cielene? Potom má pre vás Index zdravia ešte jednu ponuku, a tou je balíček 3 produktov, ktoré sú pre vás tie najvhodnejšie. Hektický životný štýl, strava plná cukrov a nezdravých tukov, nedostatok pohybu a ďalšie „bolesti“ modernej doby znamenajú veľakrát veľkú záťaž, kvôli ktorej naše telo stráda, a to i napriek tomu, že sa snažíme napraviť aspoň tie najväčšie škody. Nie je preto od veci podporiť svoje zdravie tiež pomocou kvalitných výživových doplnkov, ktoré obsahujú presne tie druhy živín, ktoré najviac potrebujete. Využite túto možnosť. A vzhľadom na to, že sa blížia Vianoce, prekvapte tiež svojich blízkych „balíčkom šitým na mieru“. Veď zdravie je to najcennejšie, čo môžete druhým darovať...
Späť na všetky články

To najlepšie z nášho magazínu