telephone Zavolajte nám 0800 191 191
Váš zoznam je prázdny

Ako to funguje?

  • Nájdite na našich webových stránkach najvhodnejšie produkty pre seba a svojich blízkych
  • Pridajte ich do zoznamu želaní
  • Keď máte všetko, čo potrebujete v zozname želaní, prejdite na partnerský obchod, kde si môžete vybrať množstvo a dokončiť objednávku.

Váš zoznam želaní je prázdny. Pozrite sa na naše produkty a vyberte tie najlepšie, ktoré podporujú vaše zdravie.

Viete, že vplyvom starnutia buniek klesá aj úroveň vašej životnej energie?

Viete, že vplyvom starnutia buniek klesá aj úroveň vašej životnej energie?
Až 75 biliónov buniek ako dokonalý orchester dokáže rozoznieť harmóniu nášho bytia. Každá z nich vie, aký je jej údel. Ako má fungovať, o čo sa starať, ale aj kedy zaniknúť alebo sa rozdeliť kvôli vzniku nových buniek. Milióny procesov bežia práve teraz na pozadí vášho žitia, či už spíte, alebo bdiete. V ideálnom prípade bezbolestne  a bez vášho povšimnutia. Náš organizmus je skutočne dokonalý.
 

Životná energia vzniká už na bunkovej úrovni

Životne dôležité orgány spotrebovávajú najviac energie. Sú to najmä srdce, pľúca, obličky, ale aj mozog a centrálna nervová sústava. Nie náhodou sú tkanivá týchto orgánových štruktúr najbohatšie na obsah mitochondrií, teda bunkových organel zásadných pre produkciu energie. Vedci, ktorí sa procesom starnutia zaoberajú, zistili, že  s vekom nielenže ubúda mitochondrií, ale zároveň sa znižuje koncentrácia niektorých látok, ktoré sú pre chod týchto bunkových tovární na energiu úplne zásadné.
 

Podporte svoju energie už na bunkovej úrovnishutterstock_659631808_1024x628.png

Jednou z týchto látok, ktorej nedostatok ovplyvňuje funkciu mitochondrií je napríklad PQQ (pyrolochinolín chinón). Organizmus si túto substanciu podobnú vitamínom nedokáže sám vytvoriť a získava ju teda výhradne zo stravy, bohužiaľ však v  pomerne obmedzenom množstve. Odborníci zo spoločnosti Walmark sa rozhodli využiť potenciál tejto vzácnej látky a vyvinuli unikátny výživový doplnok Cell Shield ENERGY pre aktívny život plný energie. PQQ je tu použitý v kombinácii so špeciálnym extraktom Delphinol®, ktorý sa získava z tradičnej indiánskej rastliny Maqui Berry, prirodzene nabitej polyfenolmi. Aby pôsobila komplexne, je táto unikátna novinka obohatená aj vitamínmi B6C. Oba tieto vitamíny sa radia medzi významné antioxidanty, ktoré chránia bunky nášho tela pred všadeprítomným oxidatívnym stresom a hlavne – podporujú energetickú úroveň tela cez deň.
 

Bojujte proti škodlivému oxidatívnemu stresu

Ďalšou látkou, ktorú vedci v súčasnej dobe intenzívne študujú v súvislosti s prejavmi starnutia, je
L-karnozín. Táto látka je taktiež bohato koncentrovaná v dôležitých orgánoch a tkanivách a s vekom jej množstvo v tele rapídne ubúda. Nový produkt Cell Shield PROTECT s L-karnozínom je určený na užívanie na noc. Aj keď nie je presne známe k akým biologickým dejom dochádza v spánku, je zrejmé, že spánok je pre zdravie človeka úplne zásadný. V noci, keď spíme, sa regeneruje predovšetkým mozog, CNS a dochádza k obnove kognitívnych funkcií a ukladaniu do pamäti. Preto je Cell Shield PROTECT obohatený aj o veľmi dôležitý minerál – zinok, ktorý sa stará o správnu funkciu kognitívnych funkcií ako pamäť, koncentrácia a pozornosť, ktoré s pribúdajúcim vekom môžu klesať. Zloženie je doplnené aj o vitamín B2, teda riboflavín, ktorý je dôležitý pre nervový systém a na ktorého suplementáciu sa veľmi často zabúda napriek tomu, že chýba až 60-percentám dospelej populácie.
 

Revolučný koncept Cell Shield od Walmarku

Predstavuje unikátnu starostlivosť, vyvinutú na základe najnovších vedeckých poznatkov, pre všetkých, ktorí chcú urobiť pre svoje telo maximum, dodať mu niečo navyše a starnúť zdravo. Špeciálna komplementárna dvojica produktov sa zameriava na požiadavky organizmu počas starnutia vo dne i v noci a je určená všetkým, ktorí si uvedomujú dôležitosť podpory zdravého starnutia a chcú pomôcť svojmu telu minimalizovať nezvratné poškodenie buniek, ktoré následne spôsobuje prejavy starnutia.
Produkty Cell Shield sú určené všetkým, ktorí nechcú, aby príznaky starnutia obmedzovali ich súčasný životný štýl.

Ochrana buniek v noci a dostatok energie cez deň navzdory starnutiu. Exkluzívne od Walmarku.

 
Späť na všetky články

To najlepšie z nášho magazínu